507 086 416

Wynajem busów i mikrobusów

Obsługa
  • Konferencji
  • Imprez okolicznościowych
  • Wycieczek
  • Szkoleń

O firmie

Dorkabus to licencjonowany i doświadczony przewoźnik osób, oferujący busy wynajem warszawa. Nasze firma działa na runku od 2005 roku, dzięki czemu przez lata pracy zdobyliśmy doskonałe doświadczenie oraz dogłębnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu wciąż możemy podnosić standard usług, by jak najskuteczniej spełniać Państwa oczekiwania.

 

Filozofią naszej firmy jest zagwarantowanie naszym Klientom bezpiecznych i komfortowych usług transportowych. W związku z tym ze szczególną starannością podchodzimy do serwisu naszych pojazdów, dbamy o ich wygląd zewnętrzny i bezawaryjność. Dzięki nam łatwo i wygodnie mogą Państwo zorganizować wycieczkę, zieloną szkołę dla swoich pociech, wyjazd na szkolenie czy imprezę firmową.

 

Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym. To gwarantuje Państwu całkowite bezpieczeństwo i pewność, że nasze busy warszawa obsługiwane są przez znakomitą kadrę kierowców należycie podchodzących do swoich obowiązków zawodowych.